Brändid

VAYER on dünaamiliselt arenev Šveitsi kaubamärk, mis vastab nõudliku sisekujunduse kaasaegsetele vajadustele.
Vayer on välja töötanud maailma mastaabis ainulaadsed ja teiste tootjate poolt seni veel kasutamata tehnoloogilised lahendused.

Silmapaistvamad tehnoloogid koostöös tunnustatud disaineritega töötasid välja tehnoloogilised lahendused kaubamärgile, mida sümboliseerib VAYERi logo.

Tõstame pidevalt oma toodete taset ja kvaliteeti, juurutades innovatiivseid uuendusi.

Klientide eelistusi silmas pidades täiustame seda, mis juba tundub täiuslik.

Ettevõte CENTRUM on selle ainulaadse projektiga liitunud, kuna seda on hinnanud šveitslased oma ligi 30-aastase töö kogemuse ja pidevalt areneva visiooniga.

Mitmete innovaatilise projekti nimel konkureerivate ettevõtete seas pälvis auhinna just ettevõte CENTRUM, saades seeläbi kaubamärgi VAYER ja selle toodetes kasutatavate tehnoloogiliste lahenduste omanikuks.

Tänu jõudude ühendamisele on nad ühiselt laiendanud oma tooteportfelli uute disainiliinide, uusimate tehnoloogiliste lahenduste ning vannidesse paigaldatavate hüdromassaažisüsteemidega ning täielikult ergonoomilise ja praktilise vannitoamööbliga.

Pärast stressirohket ja kurnavat päeva pole midagi paremat kui pikk ja lõõgastav vann. Seetõttu tasub pingutada, et see tegevus oleks võimalikult meeldiv. Klientide eelistusi silmas pidades on VAYER tootekollektsioonis põimunud silmapaistev disain, peen kuju ja klassikalised jooned.

Selle tulemusel sulanduvad VAYERi valamud, vannid ja dušialused paljude stiilidega, tuues igasse vannituppa luksust, maitset ja modernsust.