Meist

VitrA Vannitoad

Tegeleme sanitaarseadmete projekti- ning jaemüügiga juba üle 20 aasta. Oleme võitnud oma klientide usalduse  pakkudes alati parimat, kiiremat ja professionaalsemat teenindust. Meie klientideks on Baltikumi ja Skandinaavia arhitektid, sisearhitektid, ehitajad, arendajad ja erakliendid. Omame 6000 m² suurust keskladu Tallinnas, mis on valimis teenindama ka suuremaid projekte paaripäevase etteteatamisajaga.

Koostööpartnerid

Oleme hoolikalt valinud oma koostööpartnerid erinevatest riikidest üle maailma ning eelistame alati  väga hea hinna- ja kvaliteedisuhtega tootjaid. Kuna me hangime oma kaubad otse tootjatelt, saame just meie pakkuda häid konkurentsivõimelisi hindu. 

Salong

Leiate meid Tallinnast, Sõpruse pst. 25, kus töötavad professionaalsed spetsialistid, kes aitavad Teil valida sobivat sisustus- ja sanitaartehnikat. Hoiame oma pakutava alati trendika, värske ja kaasaegsena, uuendades pidevalt väljapanekuid ja näidiseid.

Reserveeri konsultatsiooni aeg

VitrA meie tugevamaid ja olulisemaid kaubamärke, mille esindajad oleme Baltikumis ja  Soomes.

VitrA on Eczacıbaşı Gruop-i juhtivamaid ja silmapaistvamaid kaubamärke. Eczacıbaşı Gruop on asutatud 1942 aastal ja on Türgi tööstusettevõtete lipulaev. Kontserni kuulub lisaks VitrA-le kokku 41 ettevõtet, kus saab tööd 11 730 töötajat ja mille 2012 aasta netokäive 2,6 miljardit eurot.

Oma 15-ne tootmisüksusega Türgist, Saksamaalt, Prantsusemaalt ja Venemaalt tarnib miljoneid tooteid igal aastal 75 riiki viiele kontinendile.

Sanitaartehnikast kuulub VitrA valikusse kõik, mida ühte vannituppa on vaja- sanitaarkeraamika, vannitoa mööbel, vannid, segistid, tarvikud.


VitrA on Euroopa üks juhtivamaid keraamilise plaadi tootjaid. 

Valikusse kuuluvad seina-, põranda- ja fassaadiplaadid, mis on mõeldud kasutamiseks nii kodude viimistlemisel kui ka professionaalseks kasutamiseks.

Aastane tootmisvõimsus 26 650 000 m²

Meie Sõpruse pst salongis on välja pandud VitrA keraamilise plaadi paremik, pakutavast valikus leiab endale sobiliku nii perenaine kui ka tippdisainer.

Kohtumiseni !!!